Celta Lodge
Hotellet Celta Lodge Nono ligger 1 km från Granja El Aromo och ungefär 25 minuter till fots från Paso de las Tropas. Detta hotell har säkerhetsfaciliteter, inklusive värdeskåp.
Enchanted Valley Water Park ligger också 3 km från hotellet. Bland kulturupplevelserna i området finns Museo Rocsen som ligger cirka 10 minuter med bil från boendet.
Celta Lodge erbjuder rum med matplats och klädloge tillsammans med byxpress, strykutrustning och strykjärn med strykbräda samt flerkanals TV. Det här hotellet har en bidé, en separat toalett och en dusch i rummen. Bland badrumsutrustningen finns en bidé, en separat toalett och en dusch, och bekvämligheter som hårtorkar och handdukar.
- Lokala sevärdheter
- Balneario Remanso Chico4,6 km
- Paso de las Tropas2,4 km
- Parador La Kiva Balneario La Toma3,2 km
- Enchanted Valley Water Park3,1 km
- Sierras Embrujadas3,6 km
- Capilla4,9 km
- Balneario El Vado4,2 km
- Balneario Los Remansos4,6 km
- Balneario Los Remansos II4,8 km
- Laberinto de Nono4,2 km
- Flygplatser
- Cordoba Flygplats92 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
- Säkerhetsfack
Mat och drycker
- Matplats utomhus
På rummet
- Klädkammare
- Uteplats
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på hotellet Celta Lodge?
Gäster på hotellet Celta Lodge måste checka ut vid 14:00. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på hotellet Celta Lodge?
På hotellet Celta Lodge kan gästerna välja mellan Dubbelrum, Trebäddsrum och Chalet. - ❓
Vilken avbokningspolicy erbjuds på hotellet Celta Lodge?
Gratis avbokning erbjuds till gästerna på hotellet Celta Lodge. För mer information, kontakta hotellpersonalen.